Poniedziałek 21.05.2018

liczba odwiedzin: 1201279
  •  - Obrazek 1W dniu 22 maja 2018r. tj. (wtorek) odbędzie się w przedszkolu koncert edukacyjny pt.: "Muzyka krajów europejskich". W koncercie uczestniczyć będą wszystkie grupy. Wstęp na koncert jest darmowy.

•  - Obrazek 1

Serdecznie zapraszamy na Festyn rodzinny, który odbędzie się w ogrodzie przedszkolnym w dniu 25 maja (tj. piątek) od godz. 15.15.

Najpierw wystąpią dzieci w krótkim programie artystycznym.

Później przedszkolaki otrzymają 3 darmowe kupony do wykorzystania na dowolną atrakcję:

- karuzelę, dmuchaniec mały bądź duży.

Na przedszkolaki czekać też będzie stanowisko malowania twarzy, baloników skrętnych czy baniek mydlanych.

Dzieci będzie bawić DJ oraz animatorzy.

W kawiarence można będzie zakupić pyszne, domowe ciasta, torty, gofry, pop- corn, frytki, kawę , herbatę, wodę.

• 1 miejsce na Festiwalu - Obrazek 1   W piątek 11 maja dzieci 5 - 6 letnie wystąpiły na deskach WCK podczas Festiwalu Kultury Przedszkolnej i zdobyły 1 miejsce w kategorii dzieci starszych
    Dzieci przedstawiły program „Wspomnienia starzyków”, który przygotowały panie: Jolanta Wagner i Bożena Pająk. Serdecznie gratulujemy!

•  - Obrazek 1    W dniu 10 maja grupa dzieci z "Biedronek"  i "Muchomorków" przedstawiła na Festiwalu Kultury Przedszkolnej w WCK inscenizację taneczną pt.: "Zajączki w kapuście" (do tańca ludowego "Zajączek"). Jury przyznało nam WYRÓŻNIENIE!

Jesteśmy dumni z naszych małych tancerzy! Gratulujemy!

•  Dzień flagi - Obrazek 1   Dzień flagi - Obrazek 2  W środę 02 maja cała Polska obchodziła ważne święto: Dzień Flagi. W naszym przedszkolu nie mogło być inaczej. Dzieci rozmawiały z wychowawczyniami na temat wyglądu i poszanowania symboli narodowych. Wszyscy śpiewali piosenkę pt.: „Jesteśmy Polką i Polakiem”. Następnie wykonali papierową flagę i jak prawdziwi patrioci zaśpiewali hymn w pozycji „na baczność”.