Publiczne Przedszkole nr 6

 

Nawigacja

Poniedziałek 19.11.2018

liczba odwiedzin: 1267923
 • - Obrazek 1                Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom,

  które wzięły udział w akcji „Czysty aniołek”.

  mającej na celu zbieranie środków czystości dla najuboższych dzieci.

  Dzięki ochoczym sercom rodziców udało nam się zebrać 136 sztuk różnego rodzaju środków higienicznych m.in. mydeł, szczoteczek, past do zębów, ręczników, żeli do mycia, szamponów itp. Wszystkie dary zostały przekazane w dniu 14.11.208r. do wodzisławskiego MOPS- u.

   

  Gr. Muchomorków:

  Dziękujemy rodzicom:

  Mikołaja F., Oliviera T., Hani P., Zosi S., Dorotki Sz., Igora G.

 • Mapa pocztówkowa Polski - Obrazek 1   Mapa pocztówkowa Polski - Obrazek 2   Mapa pocztówkowa Polski - Obrazek 3                    Mapa pocztówkowa Polski.

  W zeszłym roku szkolnym i obecnym gr. Biedronek brała udział w ogólnopolskiej akcji wymiany pocztówkowej między przedszkolami w całej Polsce. Akcja nosiła nazwę: "Poznaję miasta Polski dzięki mojemu koledze". Wysyłaliśmy dzieciom z innych miejscowości widokówki i informacje o naszym mieście. W zamian otrzymywaliśmy informacje o innych miejscowościach. Z nadesłanych pocztówek powstała mapa pocztówkowa Polski. Nie wszystkie pocztówki zmieściły się na naszej wystawce. Część pocztówek otrzymaliśmy od naszych przedszkolaków i ich rodziców, którzy spędzając wakacyjny czas w Polsce pamiętali o nas i także wysyłali nam kartki. Dziękujemy serdecznie. Akcja wysyłania pocztówek była wstępem do obchodów święta 100- lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

 • - Obrazek 1Kalendarze na 2019r. wraz ze zdjęciami dzieci są do odbioru up. intendentki w cenie 35zł.

  Rodzice nie są zobowiązani do zakupu kalendarzy.

 • - Obrazek 1 

  INFORMACJA

   

  Na podstawie art. 2 ustawy z dnia 7 listopada 2018r.

  o ustanowieniu Święta Narodowego z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczpospolitej Polskiej informujemy, iz 12 listopada 2018r. jest dniem wolnym od pracy.

   

  W tym dniu przedszkole będzie NIECZYNNE

  ...............................