Publiczne Przedszkole nr 6

 

Nawigacja

Informacje dla rodziców Czego się uczymy Wychowawca podpowiada Język angielski Podziękowania

Motylki

Informacje dla rodziców

 Grupa: "Motylki"

 

Na konsultacje indywidualne  zapraszam w każdą pierwszą środę miesiąca od 15.30do 16.00 lub dłużej w razie potrzeby bądź w  innym terminie po uzgodnieniu z wychowawcą.

..............................................................

 • Dzień zabawek będzie w każdy piątek.
 • Niezależnie od dnia zabawek można przynosić codziennie książki.
 • ..................................................................
 • Rada Rodziców:
 • Edyta Mika
 • Małgorzata Socha
 • Adrianna Sadzawiec- Bartczak
 • Adelajda Urban
 • ................................................

W poniedziałek 18. 11.2019 od  godz. 10.30 firma FOTO GAMA będzie wykonywać wszystkim dzieciom zdjęcia do sesji kalendarz. Kalendarz będzie 12- stronicowy w cenie 37zł. Wykup kalendarzy nie jest obowiązkowy!

 •  

  W dniu 08.11.2019 nasze przedszkole przystąpiło do akcji MEN: "Szkoła do hymnu". O godz. 11.11 wszystkie dzieci wraz z personelem przedszkola zaśpiewały 4 zwrotki hymnu. Pięknie wyrecytowały także wiersz Władysława Bełzy: "Katechizm polskiego dziecka".

.............................................................................................

        W środę 06.11.2019  grupa Motylków brała udział w warsztatach zorganizowanych przez Fundację FARK. Dzieci dowiedziały się w jaki sposób dbać o swoje zdrowie. Co to jest zdrowie fizyczne, psychiczne, duchowe i społeczne. .Dzieci wzięły także udział w konkursie plastycznym, w którym nagrody zdobły: 1 miejsce: Zuzia Sobala 2 miejsce- Dorota Szidło 3 miejsce- Lena Polit. Wszystkie dzieci otrzymały broszurę dla rodziców zawierającą informacje o zdrowiu, naklejki i zakładki do książki. Dziękujemy p. Bogusi za pouczające warsztaty.

 

                        Dziękuję bardzo za zaangażowanie się w akcję: "Prezent pod choinkę".

Nasza grupa przygotowała wspólnie 8 paczek. 

Rzeczy do paczek (zabawki, ubranka, słodycze, artykuły szkolne) podarowały następujące osoby:

- p. Ania- mama Zuzi,

- p. Renia- mama Nikoli,

- p. Ola- mama Mateusza,

- p. Kasia- mama Kingi,

- p. Ada- mama Kamila,

- p. Kasia- mama Lenki,

- p. Gosia- mama Magdy,

-p. Ada- mama Marcelinki,

- p. Daria- mama Oskara

- p. Dagmara- mama Dorotki,

- p. Żaneta- mama Milenki 

Jedną, całą paczkę przygotowali rodzice Karolinki.

Pieniądze na opłaty podarowali:

- mama Maksa

- mama Kamila

- mama Nikoli

- mama Karolinki

- mama Marcelinki

- tata Nadii i Kuby,

- mama Fabiana

Dziękuję z całego serca. Paczki zostaną przekazane do Centrum Misji i Ewangelizacji w Dzięgielowie, gdzie zostaną załadowane na ciężarówki, które rozwiozą je do najbiedniejszych dzieci w Rumunii, Ukrainie i Białorusi. Otrzymają je dzieci zagrożone ubóstwem- niezależnie od wyznania.  

 

   Drodzy Rodzice, zbliżają się mrozy i okres zimowy, a zwierzaki ze schroniska potrzebują naszej pomocy by przetrwać zimę. Dlatego zachęcamy by wziąć udział w naszej akcji "PEŁNA MISKA DLA SCHRONISKA". Zbiórka karmy i tekstyliów potrwa przez 3 tygodnie. więcej informacji na plakacie.

      

W czwartek 31 października odbyły się w gr. Motylków zajęcia z p. Joasią- nauczycielką- wolontariuszką. Zajęcia z żabą wywoływały salwy śmiechu wśród dzieci. Dziękujemy p. Joasi za wspaniałe zajęcia i wielkie zaangażowanie......................................................................................

    Publiczne Przedszkole nr 6 w Wodzisławiu Śl. wzięło udział w akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej " Szkoła pamięta".
25 października 2019 r. przedszkolaki wraz z paniami wybrały się na spacer po Wodzisławiu Śl. i odwiedziły lokalne miejsca pamięci oraz zapaliły znicze pod Pomnikiem Powstańców Śląskich na Placu Korfantego, a także pod Pomnikiem ku czci żołnierzy I Brygady Pancernej Armii Czechosłowackiej na Placu Gladbeck. 

.............................................

            Gr. Motylków podczas wycieczki w miejsca pamięci poznała legendę o księżnej Konstancji, oglądała w rynku herb ułożony z mozaiki, poznała porzekadło o zegarze słonecznym znajdującym się na jednej z kamienic. W parku miejskim dzieci oglądały miejsce w którym została zakopana kapsuła czasu. Przedszkolaki z zaciekawieniem słuchały opowiadania wychowawczyni o "skarbach" schowanych w kapsule w 2010r. Działania te prowadzone były w ramach poznawania historii swojego miasta (w ramach realizacji miejskiego programu edukacji regionalnej dla dzieci w wieku przedszkolnym- Mała ojczyzna.

1. Wrzesień:

      Miło nam poinformować, że Oskar Kolus biorący udział w konkursie plastycznym „Zwierzaka mam i o niego dbam” - organizowanym  przez Wodzisławską Placówkę Wsparci Dziennego „Dziupla” zdobył II  miejsce.  Cieszymy  się i grtaulujemy wygranej.

   Prowadzimy akcję zbierania plastikowych nakrętek. Chcemy pomóc choremu chłopcu w zakupie wózka inwalidzkiego. Oddaliśmy już kilka worków nakrętek. Dziękujemy wszystkim za udział w tej akcji. Nakrętki zbieramy dalej!

  U intendentki można odebrać zdjęcia wykonane przez "Fotogamę"- sesja- Gwiazdy- album- 32zł. Wykup zdjęć nie jest obowiązkowy.

      Dziękujemy Rodzicom za miłe słowa, życzenia, wspaniałe torby, kwiaty i słodkości.

                                                                      wych. Beata, Kasia i Ula

 • W dniu 14.10.2019 odbyła się w naszym przedszkolu uroczysta akademia z okazjiDEN. Każda z grup przygotowała krótki występ artystyczny. Oglądaliśmy film- wypowiedzi przedszkolaków o wszystkich pracownikach przedszkola. Był bardzo zabawny! Pani dyrektor wraz z przedstawicielami Rady Rodziców podziękowała wszystkim za dotychczasowy wklad pracy, ciepło i serce okazywane dzieciom.
 •  

 

Akcja charytatywna: „Prezent pod choinkę”

Nasze przedszkole dołącza do akcji: prowadzonej przez Centrum Misji i Ewangelizacji  „Prezent pod choinkę”. Każda z grup w naszym przedszkolu pragnie przygotować przynajmniej jedną paczkę- prezent świąteczny dla dziecka  z najbiedniejszych  rodzin z Ukrainy, Białorusi i Rumunii.

Akcja polega na tym, że każda grupa do dowolnego pudełka po butach (pięknie oklejonego) włoży różne artykuły mogące sprawić w/w dzieciom radość.

 Mogą to być:

- słodycze: (z datą ważności przynajmniej od czerwca 2020)!

- zabawki ( maskotki, laleczki, samochodziki itp.)- wykluczone są takie  o charakterze militarnym!

- artykuły higieniczne (np. szczoteczka, pasta do zębów, mydło, grzebień, szczotka, dezodorant itp.)

- odzież i dodatki (bielizna, skarpety, rajstopy, czapki, rękawiczki itp.)

- artykuły szkolne: (zeszyty, długopisy, kredki, piórniki, linijki itp.)

 

CO NIE MOŻE BYĆ PREZENTEM?

artykuły intensywnie pachnące, artykuły łatwo psujące się, wrażliwe na ciepło, artykuły spożywcze inne niż słodycze (cukier, mąka, makaron, konserwy itp.), leki i witaminy, za­bawki i publikacje o charakterze militarnym

WSZYSTKIE RZECZY MUSZĄ BYĆ NOWE- NIEUŻYWANE!

Prosimy Was rodzice, byście wsparli tę akcję poprzez przynoszenie do swoich grup w/w rzeczy lub wpłatę „przysłowiowej złotówki” na pokrycie kosztów organizacji akcji oraz transportu (1 PACZKA= 10zł. opłaty). 

AKCJA trwa w naszym przedszkolu do dnia 04.11.2019 włącznie.

Później przekażemy paczki do koordynatora lokalnego tj. Parafii E- A  w Wodzisławiu Śl.

Przydatne link:

 1. Jak zrobić prezent? :

https://cme.org.pl/prezent/jak-zrobic-prezent/?fbclid=IwAR26JRoWVO_LUHh--FCH2oSen3ccAa2GYn0hc30OXe6qxHqzl-LWYECFaZA

Liczymy na Was drodzy Rodzice!

 

 • 16 października o  godz. 9.00  odbędzie się koncert muzyczny

  - JESIEŃ MALOWANA DŹWIĘKIEM / wiolonczela - próba opisania jesiennych zjawisk za pomocą dźwięków/

 • ................................................................................

 • Nasze przedszkole bierze udział w akcji ekologicznej: "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci". Akcja polega na zebraniu starych, nieużywanych kompiuterów, telefonów, tabletów, monitorów, sptzętu RTV, AGD oraz zużytych baterii i tuszy atramentowych. Akcja trwać będzie w dniach: 07.10- 31.10.2019

   

 •  
 •           Czy rywalizacja wśród dzieci jest dobra? Tak! – przekonują psycholodzy – pod warunkiem, że rodzice i nauczyciele dbają o jej prawidłowy przebieg – dodają.Rozwój talentów, umiejętność działania w grupie, a także zdolność akceptowania porażek i wyciąganie z nich wniosków. To zaledwie kilka zalet, które płyną z rywalizacji w dziecięcym. Rywalizacja pobudza bowiem ambicje i pozytywnie wpływa na wydajność wśród dzieci. Wiele korzyści przyniesie też rywalizacja poprzez sport. Pamiętajmy jednak, by dobrać odpowiednią dziedzinę sportu dla malucha.
 • Grupa Motylków w piątek 04 października podczas "małej,grupowej olimpiady sportowej" rywalizowała w różnych zawodach ruchowych. Dzieci zostały przygotowane do tego, by nie płakać po przegranej, były zachęcsne do rywalizacji ale też chwalone za wykonanie zadania do końca- mimo przegranej. Ważną rolę w dojrzewaniu do zdrowej rywalizacji odegrały ćwiczenia, w których przeciwnicy musieli sobie wzajemnie pomagać w wykonaniu zadania. To była ważna lekcja życia.

 

        01.10.2019 gr. Motylków bawiła się podczas zajęć materiałem przyrodniczym w postaci liści i kasztanów. Dzieci przeliczały ilość kasztanów, powtarzały rytmy muzyczne oraz układały rytmy (matematyczne) zachowując kierunek- od lewej do prawej. Podczas zajęć zastosowana została metoda naturalnego uczenia się przez dzieci matematyki wg E. Gruszczyk- Kolczyńskiej. Na zakończenie zajęć słuchały muzykę relaksacyjną masując się delikatnie kasztanami.

..................................................................................................................................................

smiley   Zapraszam chętne dzieci do udziału w bezpłatnych zajęciach taneczno- ruchowych w dniu 02.10.2019 od godz. 15.00 do 15.30. Zainteresowanych rodziców zapraszam na krótkie spotkanie organizacyjne o  o godz. 15.35.

...............................................

Dzień chłopaka:

To był bardzo wesoły dzień. Dziewczynki składały swoim kolegom życzenia, rysowały dla nich laurki, wręczyły dyplomy dla najfajniejszego chłopaka. Chłopcy otrzymali prezenty- niespodzianki od rodziców. Mama Zuzi zadbała o to, by na stole nie zabrakło słodkości. Dzieci zajadały się pysznymi muffinkami. Później dziewczynki porwały chłopców do szalonego tańca. Śmiechom i radosnym piskom nie było końca.

                                                                                                                                                                           Janina Żmud

            W piątek 27 września dzieci z gr. Motylków podczas zajęć dydaktycznych podsumowały swoją wiedzę dotyczącą warzyw i owoców. Nazywały je, oglądały, smakowały, wąchały i ważyły  na wadze kuchennej podarowanej przez mamę Kamilka.  Porównywały wielkość i ilość pestek (nasion) znajdujących się w owocach. Po umyciu rąk i przygotowaniu fartuszków i chustek ochronnych dzieci zrobiły szaszłyki owocowe, które zjadły ze smakiem. Zajęcia odbyły się w ramach realizacji innowacji: „Moje zdrowie…”

       W piątek 27 września dzieci miały sposobność oglądać teatrzyk pt.: "Calineczka'. Po spektaklu aktorka zapoznała dzieci z tajnikami gry "aktorsko- lalkarskiej".

 

      

Akcja charytatywna: "POLA NADZIEI"

Tu rozkwita dobro! W czwartek 26 września wszystkie dzieci wraz z wychowawczyniami uczestniczyły w akcji: charytatywnej „Pola nadziei”. Żonkile są symbolem nadziei. Nadzieja jest potrzebna chorym terminalnie ludziom będącym pod opieką hospicjów. Akcja ta polega m.in. na wspólnym sadzeniu cebulek żonkili w ogrodzie. Wiosną kiedy kwiaty zakwitną- dzieci zetną je, by ofiarować je swoim rodzicom za symboliczną złotówkę. W ten sposób wszyscy przyczynią się do zebrania środków na opiekę paliatywną w Hospicjum Domowym im. Rafała Kalinowskiego w Rybniku. Jest to symboliczny akt solidarności z ciężko chorymi i umierającymi. Dzieci przedszkolne zrozumiały ideę sadzenia cebulek żonkili i ochoczo przystąpiły do pracy. Przedszkolaki wyposażone w łopatki i rękawiczki wykopywały w przygotowanej ziemi dołki i umieszczały w nich cebulki. Potem przysypywały je ziemią. Akcje charytatywne uczą dzieci dbania o innych, współczucia, chęci niesienia bezinteresownej pomocy.

     Pola Nadziei. Tu rozkwita dobro.

W czwartek tj. 26 września dzieci będą sadzić cebulki żonkili w ogrodzie przedszkolnym w ramach akcji Pola nadziei.

Pola Nadziei to kampania, która ma na celu promowanie niesienia bezinteresownej pomocy podopiecznym hospicjum oraz rozwój wolontariatu.

Pola Nadziei są elementem międzynarodowego programu powołanego do życia przez Fundację Marie Curie Cancer Care z Edynburga w Wielkiej Brytanii. Są to działania podejmowane wyłącznie przez hospicja na terenie całej Europy.

Przyjaciele hospicjów – firmy, szkoły i przedszkola organizują się i jesienią wspólnie sadzą cebulki żonkili, które są symbolem nadziei. Kiedy wiosną kwiaty zakwitną, tworzą całe pola nadziei, następnie ścięte, rozdawane są na ulicznych kwestach. Zebrane w ten sposób środki pozwalają na zaspokajanie najważniejszych potrzeb podopiecznych hospicjum.

 

  Bardzo prosimy o zbiórkę nakrętek , które pragniemy przekazać fundacji „Zdążyć z pomocą pod patronatem Zbigniewa Religi. Nasze przedszkole pragnie w ten sposób objąć pomocą chłopca Wojtusia M. borykającego się z zespołem Leigha.

https://dzieciom.pl/podopieczni/28074fbclid=IwAR0ovvxyQk7cGotN8VSnYRhEobkLz5XyaErerl7kuQRbjyqLyvPcAJvLrrU

Za  każdą podarowaną nakrętkę serdecznie dziękujemy.    

...............................................................................................

  W następny czwartek tj. 03 października firma FOTOGAMA wykona dzieciom sesję
fotograficzną  pt.:
"Gwiazdy".  Cena za zakup kompletu  zdjęć  w  zimowej  scenerii (2
zdjęcia formatu 10x 15 i jedno zdjęcie 15x 21)
wynosi 32zł. Rodzice nie
są zobligowani do wykupu zdjęć.

.....................................................................

           

W dniu 24 września grupa Motylków miała okazję uczestniczyć w zajęciach ruchowych z elementami ćwiczeń piłkarskich. Zajęcia prowadziła p. Agnieszka z Klubu Piłkarskiego Odra Wodzisław. Zajęcia są bezpłatne. Odbywać się będą cyklicznie- raz w miesiącu.

............................................................

     

...............................................................................................

Kto zaśmiecił nam ogród? 

23 września w ogrodzie przedszkolnym pojawił się Śmieciowy Stwór, a wraz z nim mnóstwo różnych odpadów. W liście skierowanym do dzieci zapraszał on do wspólnej zabawy pt. “Śmieci rozrzucimy i się fajnie pobawimy”. Ale nic z tego!!! Nasze przedszkolaki dobrze wiedzą, że śmieci należy segregować i wrzucać do odpowiednich worków i pojemników. Natychmiast w całym przedszkolu ogłoszono akcję: “Dziś sprzątamy ogród!” Z wielkim zapałem przystąpiono do pracy i w mig wszystkie śmieci znalazły się na swoim miejscu tj.w kolorowych pojemnikach. W atmosferze zadowolenia, radości i dumy z dobrze wykonanego zadania wróciliśmy do przedszkola. To była kolejna lekcja ucząca dbałości o nasze środowisko, a tym samym całą Ziemię.

..............................................................

Piłkarska Akademia Przedszkolaka

Zaprasza na zajęcia dzieci w wieku 4 – 6 lat.

Akademia przedszkolaka to miejsce dla najmłodszych miłośników piłki nożnej. To tutaj młody piłkarz stawia swoje pierwsze kroki, ucząc się Piłki Nożnej poprzez gry i zabawy tematyczne!

Dzieci czerpią z treningów mnóstwo radości.

RODZICU- zapisz swoje dziecko n próbne zajęcia w AP Football Stars!

biuro@footballstars.com.pl

lub zadzwoń: 787- 800- 311

.......................................................................................

    Biblioteka zaprasza rodziców wraz z dziećmi do uczestnictwa w programie dla przedszkolaków: "Mała książka- wielki człowiek".

https://wodzislaw-slaski.pl/program-dla-przedszkolakow-mala-ksiazka-wielki-czlowiek?fbclid=IwAR1xdrb7D8KW5OKCZ0OllmJUBy2uCyevQ_bWZFmunfblxrtAzBiwuPHz2Dk

......................................................................................................................

 •       Mali architekci z PP6 rozbudowują Wodzisław Śl.

  Grupa „Motylków” z Publicznego Przedszkola nr 6 w ostatnich dniach realizowała treści Miejskiego Programu Edukacji Regionalnej: „Mała Ojczyzna”. Dzieci rozmawiały z wychowawczynią o budynkach, imprezach organizowanych dla mieszkańców, miejscach rekreacji dla rodzin i wielu innych rzeczach. Przedszkolaki oglądały zdjęcia Wodzisławia Śląskiego zamieszczone na miejskiej stronie internetowej. Poznawały zabytki naszego miasta. Zwiedziły także dzielnicę „Nowe Miasto”. Po powrocie do przedszkola urządziły w sali wielki plac budowy. Z różnego rodzaju klocków budowały domy, place zabaw, drogi, stację kolejową i wiele innych. Efekt był zachwycający.  Nasze miasto rozkwitło!

 •  

 •   Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

  W piątek tj. 20 września w naszym przedszkolu wiele się działo: Pasowanie na starszaka i przedszkolaka w gr. Rybek i Słoników, opowieści ruchowe z p. Joasią w gr. Muchomorków i Motylków oraz dyskoteka, na którą czekały wszystkie dzieci. Oprócz tańców odbywały się także zabawy ruchowe. Jak było? Patrząc na zadowolone miny przedszkolaków oraz ich żywiołowe tańce można by powtórzyć za dziećmi- „superaśnie”!

 

  W piątkowe dopołudnie  (20 września) gr. Motylków bawiła się świetnie razem z panią Joasią- nauczycielką z innej placówki. Pani Joasia zaproponowała dzieciom zabawy ruchowe, opowieści ruchowe . Dzieciaki bawiły się wspaniale- co widać po uśmiechach na ich buziach. Serdezcnie dziękujemy i zapraszamy ponownie.

 •  Koszt zajęć z Ronin Kid wynosi 55 zł miesięcznie (8 zajęć). Pierwsze i drugie zajęcia (17 i 19 września 2019) są bezpłatne. Następnie p. Robert - zwoła zebranie rodziców, na którym wyjaśni zasady odpłatności itp. 

 

               W ostatnich dniach grupa Motylków uczył się jak być bezpiecznym w ruchu ulicznym. Dzieci poznały  zasady przechodzenia przez jezdnię, niektóre znaki drogowe, sygnalizację świetlną oraz przydatność służb ratunkowych jak: Policja, Straż Pożarna czy Pogotowie ratunkowe. Dzieci poznały znaczenie noszenia odblasków oraz starały się zapamiętać numery alarmowe w/w służb: 997, 998, 999 oraz numer 112. Przedszkolaki słuchały piosenek  z serwisu Youtube:

1 https://www.youtube.com/watch?v=R3Qp8KfJSHw

2. https://www.youtube.com/watch?v=vJFykFWgWsw

3. https://www.youtube.com/watch?v=2sk-r_j0vGc

4. https://www.youtube.com/watch?v=yv0YdFZHmgM

Motylki wybrały się na spacer w pobliże przedszkola by sprawdzić nabytą wiedzę w praktyce.

Podsumowaniem tematu i sprawdzeniem umiejętności dzieci była zabawa dydaktyczna: Na ulicy. Dzieci musiały reagować odpowiednio na sygnały wydawane przez wychowawczynię, która prowadziła zabawę. To doświadczenie pomogło jeszcze bardziej zrozumieć dzieciom reguły rządzące na drodze.  

...................................................................................................................................................................................

      

Międzynarodowy Dzień Kropki – święto kreatywności, odwagi i zabawy. Od pięciu lat 15 września obchodzi się International Dot Day, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy.
W ostatnich dniach Dzień kropki obchodziły grupy: Muchomorki, Bierdonki i Motylki. Dzieci wysłuchały opowiadania o małej Vashti. Vasthi jest małą, nieśmiałą dziewczynką, która nie wierzy w swoje możliwości. Na lekcji plastyki – dzięki swojej mądrej nauczycielce dziewczynka odkryła w sobie talent i odwagę.
Podczas zajęć dzieci wykonywały prace plastyczne związane z kropkami, bawiły się w gry i zabawy ruchowe i integrujące grupy.

...............................................................................................................................................................................................................

 •     Już w najbliższy piątek tj. 20 września obchodzić będziemy w naszym przedszkolu Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

  W tym dniu zorganizujemy dla wszystkich dzieci dystkotekę.

  W związku z tym prosimy Was rodzice, byście przygotowali dla swoich pociech dowolny strój lub element stroju (np. wymyślną fryzurę, perukę, krawat, opaskę itp.).

  W tym dniu (zaraz po śniadaniu) w grupach: Rybki i Słoniki odbędzie się Pasowanie na „starszaka” i na „przedszkolaka”. Podczas pasowania obowiązują stroje galowe. Po pasowaniu dzieci z w/w grup przebiorą się w przygotowane przez Państwa  stroje dyskotekowe i będą brały udział w ogólnoprzedszkolnej zabawie.

 •    W środę 11 września 2019r. odwiedziła grupę Motylków p. Jagoda- emerytowana nauczycielka naszego przedszkola. Spotkanie z p. Jagodą odbyło się w ramach realizacji zadań programu: "Mały miś w świecie wielkiej literatury" Po przeczytaniu książeczki pani Jagoda zachęciła dzieci do wspólnych zabaw integrujących grupę. Uśmiechy na twarzach dzieci świadczą o tym, że spotkanie było bardzo udane.

 

Zajęcia odbywać się będą w każdywtorek i czwartek od 15 do 15.45 (dla  nowych osób dwa zajęcia są bezpłatne). Prosimy o kontakt z prowadzącym - trenerem: Robert Szindler: 502- 671- 485

Zapraszamy dziewczynki i chłopców do zapisów na zajęcia.

........................................................................................................................

 Bardzo proszę o zgłoszenie u wychowawcy, chęć zapisania dziecka na zajęcia sportowe RONIN.

 

..................................................................................

27 września o godz. 9.30 będzie teatrzyk pt. "Calineczka"

                            Koszt biletu wyności 3 zł. Prosimy o wpłatę u wychowawców grup.

                 ZAJĘCIA Z RONIN !

11 września (środa)  odbędą się zajęcia pokazowe w grupie- o godz. 9.20

Serdecznie witamy Dzieci i ich Rodziców w naszym przedszkolu w nowym roku szkolnym 2019/20.                    

 Dzieciom życzymy dużo radości, wesołej zabawy i mile spędzonego czasu wśród rówieśników,

a Rodziców zapraszamy do współpracy i aktywnego udziału w życiu przedszkola.

                                                                                                                       wych. Beata, wych.Kasia i p. Ula

 

       Serdecznie dziękujemy panu Krzysztofowi- (Meble Kristof) tacie Oliwiera, który podczas wakacji poświęcił swój wolny czas i wykonał w łazience Motylków zabudowę- szafkę na kubki, szczoteczki i pasty do zębów oraz dwa wieszaki na ręczniki. Serdecznie dziękujemy!

   W związku z rozpoczęciem nowego roku  szkolnego 2019/2020 -  29 sierpnia 2019r. (tj. w czwartek) o godz. 15.30 zapraszamy Rodziców wszystkich  dzieci   na zebranie ogólne – organizacyjne, a następnie  na zebrania grupowe z wychowawcą dziecka. Obecność  Rodziców  jest obowiązkowa.

Na  spotkanie  zapraszamy  tylko   Rodziców  lub  reprezentujące  ich osoby  dorosłe.